Kripto yatırım ve Blockchain firması olan Morgan Creek Digital Assets’in kurucusu ve aynı zamanda Bitcoin ve kripto para piyasasının boğası olarak tanınan Anthony Pompliano günümüze kadar Bitcoin’in bir çok hareketinde başarılı tahminlerde bulunmuştu. Önemli bir kitleye sahip olan Pomp’un yorumları yatırımcılar için çok değerli hale geldi ve sıkı bir takipçi kitlesine ulaşmış durumda. Pomp artık Bitcoin fiyat tahmini yapmaktan çekinmiyor ve geçtiğimiz günlerde 2022 yılı için Bitcoin tahmini yaptı.

Bitcoin’in temel özelliklerinin değişmediğini söyleyen Pomp, yatırımcıların Bitcoin fiyatı ile ilgili endişe içinde olduklarını aktardı. Ancak Bitcoin’in hala en güçlü kripto para olduğunu ve yatırımcılara endişe etmemeleri konusunda uyarılarda bulundu.

Bitcoin için “Son 5 yıla baktığımızda en iyi performans gösteren tek para birimi” diyen Pomp yatırımcılardan Bitcoin ve kripto para piyasaları hakkında olumsuz düşüncelerden vazgeçmelerini istedi.

Sözlerine “Bitcoin, çıktığı ilk günden beri hisse senetlerini, bonoları ve döviz piyasasını gölgede bıraktı” diyerek devam eden Pomp 2022 yılı için bir de fiyat tahmininde bulundu.

Pomp, 2019 başı ile 2022 sonu arasında Bitcoin’in 50.000 dolara kadar tırmanabileceği iddiasında bulundu. Bu tahminin yapıldığı süre zarfında Bitcoin 6.000 dolar bandında yatay seyrine devam ediyordu ve 10.000 dolara çıkmadan 3.000 doların test edilebileceğini vurgulamıştı. Bakalım Pomp’un tahmini tutacak mı? Bitcoin şuanda 4.500 dolar civarında seyir ediyor.

Anthony Pompliano kripto yatırımcılarına önerilerde bulundu: Öncelikle yatırımcıların panik havasına girmemelerini ve FUD ve FOMO gibi haber ve söylemlere kendilerini kaptırmamalarını tavsiye etti.

 

 

Nakit BTC | Bitcoin Almanın En Kolay Yolu!