Ünlü milyarder Tim Draper, son zamanlarda Blockchain ve Bitcoin’e yaptığı yükle miktarda yatırımlar ile adından söz ettirmeye devam ediyor. Yakın zamanda Blockchain ve Bitcoin hakkında konuşma yapmak için İstanbul’da bulunacak.

Tim Draper, Blockchain Economy İstanbul Summit etkinliğinin konuşmacıları arasına katıldı. Amerika Birleşik Devletleri Başkanı Donald Trump’ın kripto para regülasyonları ile ilgili danışmanlık istediği Tim Draper önümüzdeki günlerde İstanbul’da yapılacak olan etkinlikte yer alacak.

‘Silikon Vadisi Efsanesi’ olarak anılan ve Tesla, Skype ile Hotmail gibi şirketlerin ilk yatırımcılarından olan ünlü milyarder Tim Draper, bir konferansta konuşma yapmak üzere İstanbul’a geliyor.

2014 yılında yaklaşık 40,000 Bitcoin satın aldığı düşünülen Tim Draper, Bitcoin’in 2022 yılına kadar 250,000 dolar değerine yükseleceğini iddia etmişti.

Etkinlik 20 Şubat 2019 tarihinde Haliç Kongre Merkezi’nde gerçekleştirilecek. Ayrıca bu etkinlikte, Tim Draper’ın yanı sıra Wall Street analistlerinden Tom Lee, Liberland Cumhuriyeti Başkanı Vit Jedlicka, IOTA’nın kurucu ortağı Serguei Popov ve Malta hükümetinin Blockchain danışmanı Cal Evens gibi önemli isimler ve analistler de yer alacak.

Ortadoğu’nun en büyük Blockchain ve kripto para konferansı olacak olan Blockchain Economy İstanbul Summit’in biletlerini, blockchaineconomy.istanbul adresi üzerinden temin edebilirsiniz.

 

 

Nakit BTC | Bitcoin Almanın En Kolay Yolu!