Son haftalarda fiyat istikrarı bakımından bir çok kripto paradan iyi durumda olan Ripple adından söz ettiriyor. Bunun yanı sıra yeni ortaklıklarını ve yeni kullanım alanlarını da açıklamaya devam ediyor. Global banka ve havale hizmeti sunan firmalar ödemeleri, para transferlerini gerçekleştirmek için Ripple’a sempati duymaya başladılar. Bütün bunlar Ripple’ın uzun bir yolu olabileceğinin ve ileride değerini yükselteceğinin bir göstergesi olabilir.

Geçtiğimiz günlerde cüzdanına tam 40 milyon adet XRP gelen Ripple’ın eski kurucusu Jed McCaleb bir kaç yıl önce Steller Lumens (XLM) adlı yeni bir blokzincir oluşturmak için ayrılmıştı. Ancak bu olay herkesin dikkatini çekmiş gibi görünüyor ve dedikodular yayılmaya başladı. Ripple’ın eski kurucusuna yaklaşık 20 milyon $ değerinde bir ödeme yaptığı iddia ediliyor. Acaba Ripple ve Stellar Lumens bir ortaklık kurmaya mı çalışıyor?

Bu iki şirketin ortak olması beraberinde bir çok avantajı da getirecektir. Önümüzdeki günlerde bütün gelişmeleri takip edip Ripple ve Stellar Lumens ortaklığı olur mu hep birlikte göreceğiz.

 

 

Nakit BTC | Bitcoin Almanın En Kolay Yolu!