İçinde olduğumuz yılın başlarında bir ödeme firması olan Circle tarafından satın alınan şirket, Salı günü yaptığı açıklamada, farklı kripto ticaret türleri ve API arayüzleri desteği ile kurumsal hizmetler sunmaya başlayacağını söyledi. Ayrıca, “Aralık ayında tüm Bitcoin/USD işlemlerinde de ücretsiz işlem yapacaktır” denildi.

Kurumsal müşteriler minimum 250.000 dolar ile OTC ticaretine başlayabilecek. Yeni hizmetlerin bir parçası olan Circle, Poloniex yoluyla kayıt yapmış olan müşteriler stablecoin olan USDC ile ticaretlerine başlayabilir.

Circle, açıklamasında kurumsal müşterilere daha yüksek para çekme limitleri ve “profesyonel müşteri desteği” sunacağını açıkladı.

“İyi eğitimli ekibimiz, her kurumsal müşteriye, onboarding süreci boyunca rehberlik edecek, birden fazla takım arasında sorun çözümünü koordine edecek ve devam eden ticaret faaliyetlerini destekleyecektir” dedi.

Circle ve Poloniex, özellikle kurumsal yatırımcılar için hizmet sunan Coinbase gibi sektör değişimlerine de katılıyor. Ayrıca USDC ticareti sunan bu değişim, Mayıs ayında kurumsal müşterileri için hizmetlerine başladı.

Daha yakın zamanlarda, Coinbase ayrıca bir OTC ticaret masası kurma çalışmalarına da başladı, ancak platform önümüzdeki yılın başlarında hazır olması bekleniyor.

 

 

Nakit BTC | Bitcoin Almanın En Kolay Yolu!