Coinbase 30 yeni kripto parayı borsasına ekleyeceğini duyurduktan 4 saat sonra, bu kripto paralardan öncelikle Civic (CVC), District0x (DNT), Loom Network (LOOM) ve Decentraland (MANA) coinleri ekleyeceklerini açıkladı.

Coinbase geçtiğimiz aylarda bir kaç tane yeni coini bünyesine eklemişti. Bu gelişmelerin ardından ise 30 yeni kripto parayı bünyelerine ekleyeceklerini kullanıcılarına açıkladılar. Bu durum sonucunda Coinbase Borsası’nın işlem hacminin önemli oranda artıracağı yönünde beklentiler de oluşmuş durumda.

Coinbase yaptığı diğer bir açıklamada ise “Zaman içinde, müşterilerimize piyasadaki tüm dijital varlıkların yüzde 90’ından fazlasını sunma niyetinde olduk” dedi.

Ancak, yeni dijital varlıkların ekleme sürecinin hem teknik hem de yasal uyumluluk açısından önemli bir çalışma gerektirdiğini açıkladı ve firma adından söz edilen bütün coinlerin  ekleneceğini garanti edemeyeceklerini açıkladı.

Son açıklaması ise şöyle devam eden yetkili:

“Ayrıca, bizim listeleme sürecimiz, bu varlıkların bir kısmının yalnızca yerel bir cüzdan kullanarak gönderme veya alma imkanı olmadan satın alma ve satma için müşterilere listelenmesiyle sonuçlanabilir. Son olarak, listeleme sürecimiz gereği, varlıklarımızı verimli ve sorumlu bir şekilde eklememize olanak tanıyan bir yargı yetkisi temelinde yeni varlıklar ekleyeceğiz.” dedi.

 

 

Nakit BTC | Bitcoin Almanın En Kolay Yolu!